Ceny biletów na krakowski koncert Metalliki

2

Wiadomość o ogłoszeniu koncertu Metalliki w Polsce wywołała spore poruszenie wśród fanów. Nie inaczej jest z biletami na to wydarzenie, które będą sprzedawane w innej formule, a ich ceny nie należą do niskich.

Jak czytamy w komunikacje Live Nation Polska:

Bilety na ten koncert są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.
Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych uczestnika koncertu będzie niemożliwa.

Jest to silna broń w walce z tzw. „konikami”, którzy kupują kilkanaście biletów, a następnie po zawyżonych cenach sprzedają je tym, którzy nie zdążyli wcześniej z zakupem. Jednak każdy kij ma dwa końce i tak też w tym przypadku istnieje zła strona tej akcji. Otóż możemy zakładać, że bilety sprzedadzą się już pierwszego dnia oficjalnej sprzedaży, a co za tym idzie potencjalny nabywca musi zdecydować ponad rok przed wydarzeniem, czy będzie w stanie na nim uczestniczyć!

Sporo dyskusji wywołały także ceny biletów, które osiągają coraz wyższe ceny. Organizatorzy podają, że wejściówki na koncert Metalliki będą sprzedawane w cenach:

Trybuny dolne 440,00 PLN
Trybuny górne 399,00 PLN
Trybuny górne 236,00 PLN
Płyta 440,00 PLN

Wygląda na to, że nie będzie tym razem biletów na Golden Circle, więc możemy wnioskować, że zespół przywiezie ze sobą scenę 360 stopni i będzie ona ustawiona na środku hali.

17311135_10154252293090264_2551100692036953625_o

Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.

  • Ross Halfin

    ile oni tych biletów wrzucili ze po kilku godzinach juz nie ma? 10? 15? Pula powinna być o wiele większa odkąd każdy może być członkiem Fan Clubu….najlepiej to wydawać po pare tysiecy zeby obejrzec koncert i spotkac sie z zespołem…

    • Electrode

      porażka. czyli ja, choć należe do Met Clubu, a nie udało mi się zdążyć kupić z przedsprzedaży biletu (de facto z winy strony www organizatorów) to nie mam już szans na losowanie meet&greet?