Syn Roberta Trujillo wystąpi z Kornem

0

Tye Trujillo, 12-letni syn basisty Metalliki, wystąpi na scenie z Kornem podczas ich krótkiej trasy po Ameryce Południowej. Zastąpi on basistę Reginalda „Fieldy’ego” Arvizu, który w związku z nieprzewidzianymi okolicznościami nie może wystąpić z zespołem. Korn wydał oświadczenie:

17 kwietnia Korn udaje się do Ameryki Południowej, by zagrać kilka koncertów w Kolumbii, Brazylii, Argentynie, Chile i Peru. Z powodu nieprzewidzianych okoliczności, Fieldy nie jest w stanie z nami wystąpić, więc zagra z nami gość specjalny. Obowiązki basisty przejmie Tye Trujillo, 12-letni syn basisty Metalliki Roberta Trujillo i członek grupy The Helmets. Zespół oświadcza: „Jesteśmy smutni, że Fieldy nie może do nas dołączyć na tych koncertach, ale jesteśmy równocześnie podekscytowani występami z młodym muzykiem, takim jak Tye. Czekamy na powrót naszego brata Fieldy’ego w maju, gdy wrócimy do Stanów. ” Fieldy znowu z nami zagra 6 maja na festiwalu Carolina Rebelion.

Tye gra obecnie w zespole The Helmets, poniżej możecie obejrzeć ich występ na festiwalu Bowlpark w Chile. Myślicie, że młody Tye podoła występom z takim gigantem jak Korn?

Post użytkownika Korn
Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whiskey oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.