Robert Trujillo i Kirk Hammett sprzątają plażę Ocean Beach

0

Robert Trujillo i Kirk Hammett dołączyli do akcji sprzątania popularnej plaży Ocean Beach w San Francisco. Muzycy, będąc jednocześnie zagorzałymi surferami, pojawili się tam w ramach tzw. photo op – była to szansa dla fanów (i nie tylko) na zrobienie sobie zdjęcia z celebrytami, sponsorowana przez San Francisco Giants. Akcja ta poprzedziła czwarty doroczny występ zespołu podczas „Metallica Night”, rozgrywki baseballowej pomiędzy drużynami The Giants i Colorado Rockies, o którym piszemy tutaj.

W 2014 roku podczas spotkania Surf Summit, Kirk Hammett, zapytany o to, co wspólnego ma ze sobą przemysł muzyczny i świat surfingu, wskazał na ciągłe rzucanie sobie wyzwań, jako jakość, dzięki której osiąga się cel. Robert Trujilllo na temat kariery i sukcesu wypowiadał się wtedy:

Sztuka i kreatywność jest falą. Ta siła zniknęła na chwilę, jednak teraz zaczyna wracać. Należy znależć sposób, by tą kreatywność napędzić tak, by trafiła do mas. Ludzie są ogłupiani, kiedy zapominają, co jest dobre.

Stąpaj twardo po ziemii. Bądź pokorny, bo to wszystko, co dotąd osiągnąłeś może zniknąć ot tak. Pamiętaj ludzi, dzięki którym jesteś tu gdzie jesteś. Pamiętaj o przeszłości i nie przestawaj iść naprzód.

Udostępnij to

O autorze

Aleksandra