Metallica: Dziś premiera reedycji „The $5.98 EP – Garage Days Re-Revisited”

0

Piątek 13-tego nie zawsze musi być pechowy. 13 kwietnia na pewno jest szczęśliwy dla fanów Metalliki. W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera wznowienia niedostępnego od wielu lat minialbumu „The $5.98 EP – Garage Days Re-Revisited”.

Płyta w zremasterowanej wersji od dziś jest znów dostępna po ponad 30 latach. „The $5.98 EP – Garage Days Re-Revisited” to EPka z coverami, która była pierwszym wydawnictwem po dołączeniu do zespołu Jasona Newsteda. Znalazło się na nim pięć utworów:

  1. Helpless
  2. The Small Hours
  3. The Wait
  4. Crash Course in Brain Surgery
  5. Last Caress/Green Hell

Od dziś możecie nabyć płytę w aż siedmiu formatach: cyfrowy, kaseta, CD, CD w dodatkowym opakowaniu longbox, winyl, winyl picture disc oraz pomarańczowy winyl, który w oficjalnym sklepie Metalliki został niestety wyprzedany.

W ramach świętowania reedycji Metallica opublikowała na YouTube serię wykonań koncertowych kawałków z EPki oraz odsłuch ‚Crash Course in Brain Surgery’ z wersji winylowej:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!