Lars Ulrich zdradza, jaki jest jego nowy ulubiony zespół

0

Od czasu do czasu muzycy lubią podzielić się swoimi ostatnimi odkryciami. Wiadomo przecież, że są nie tylko wykonawcami, ale także słuchaczami, jak my wszyscy. Co ostatnio wpadło w ucho perkusiście Metalliki? Zdradza w rozmowie w jedynym z ostatnich, radiowych wywiadów:

Zespół nazywa się Bokassa i pochodzi z Norwegii. Chodzi tu konkretnie o album „Divide & Conquer”. Pierwszy raz usłyszałem ich w zeszłym tygodniu i od razu stali się moją nową ulubioną grupą. Ci goście są cholernie, obłędnie świetni! Słyszałem większość pierwszego krążka i każdy utwór jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Jest też super czarno-białe video do numeru ‚No Control’, w którym muzycy siedzą w barze i piją piwo, śpiewając. Wiem, że nie brzmi to może bardzo skomplikowanie, ale to naprawdę działa i jest świetne!

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.