Lars Ulrich o tym, czego Metallica nauczyła się dzięki współpracy z Lou Reedem

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Album „Lulu”, który powstał w 2011 r., to jeden z najbardziej kontrowersyjnych wyborów w historii zespołu. Do dziś zbiera sporo niepochlebnych opinii od fanów. Inaczej jednak na sprawę patrzą sami muzycy. Lars Ulrich, w wywiadzie dla Newsweeka, opowiadał o tym, co Metallica wyniosła z tej współpracy:

Lou jest jedną z tych nieprawdopodobnych, niesamowitych osób, którymi chcesz przesiąknąć. Chcesz być taką gąbką wokół niego. Był tak pięknym artystą. Nauczył nas wiele o życiu chwilą, spontaniczności i wierze w siebie. Pokazał, jak ufać, że to, co robisz, jest wystarczająco dobre, że ma w sobie jakość i nie powinno się tego zmieniać, bo nie ma czegoś takiego jak perfekcja. Bycie w tym świecie przez prawie rok było czymś magicznym. Bardzo za nim tęsknię. To było nieprawdopodobne doświadczenie móc pracować z nim tak kreatywnie, aby stworzyć to nagranie, iść zagrać w telewizji i po prostu znajdować się w pobliżu niego.

Wokalista Metalliki niedawno również wypowiadał się na temat wyborów, także tych bardziej kontrowersyjnych, oraz reakcji fanów na nie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.