Lars Ulrich o najlepszym wspomnieniu związanym z Metalliką

0

Członek tak wielkiego zespołu z pewnością musi mieć wiele wspaniałych i zapadających w pamięć wspomnień. Ostatnio jeden z dziennikarzy KLOS 95.5 poprosił Larsa o wyróżnienie tego najlepszego, na co muzyk odpowiedział:

Tak bez żadnej specjalnej kolejności, po prostu to, co pierwsze przychodzi mi do głowy, to wspomnienie z grania w Moskwie w 1991 r. przed około pół milionową publicznością na lotnisku wojskowym, kiedy Związek Radziecki upadał. To był dość szalony dzień. Inne, które przychodzi mi na myśl, to, kiedy pierwszy raz graliśmy na Grammy w 1989 r. Hard rock i metal nie były wtedy gatunkami, które często pojawiały się w tego typu kręgach. A my byliśmy na scenie i graliśmy. I ten wyraz twarzy większości ludzi… [Śmiech] Graliśmy wtedy utwór ‚One’. To było naprawdę cenne.

Jak widać, Lars nie potrafił ograniczyć się tylko i wyłącznie do jednego wspomnienia. Trudno mu się dziwić, zważywszy na bogactwo kariery zespołu.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.