Frank Bello (Anthrax): „Metallica jest największym zespołem na świecie”

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Amerykanie znajdują się obecnie w trasie koncertowej zatytułowanej „Killthrax Tour”, gdzie wraz z Killswitch Engage podbijają USA. Przed koncertem w The Paramount Frank Bello udzielił wywiadu Long Island Pulse, w którym opowiadał o swoich wrażeniach sprzed blisko 5 lat, kiedy to Wielka Czwórka wystąpiła na Yankee Stadium.

Po pierwsze, będąc fanem Jankesów i dorastając 10 minut drogi od stadionu odbierałem ten koncert wyjątkowo. Mamy szczęście, że mogliśmy tam zagrać. Metallica jest największym zespołem na świecie z prostego powodu. Oni wymiatają. Byli na tyle wspaniali, że zaprosili nas w podróż, aby razem uczcić to, co nazywamy thrash metalem. Potrafili sprawić, że te 4 zespoły znów były jednością. Muszę im za to bardzo podziękować. Właśnie dzięki takim zachowaniom wciąż są fantastycznym zespołem i nie zapominają o swoich korzeniach. Mogę to powiedzieć jako pierwszy i jestem pewien, że wszyscy myślimy tak samo. Chcemy koncertów Wielkiej Czwórki bardziej niż czegokolwiek. Wiem, że ludzie chcą powrotu tego cyklu. Możecie mi wierzyć, jestem w pełni za tym pomysłem. To było wspaniałe doświadczenie…Uważam, że wszystkie zespoły chcą przeżyć to jeszcze raz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.