Metallica: Hetfield spadł ze sceny w Amsterdamie

1

Koncertem w Kopenhadze 2 września Metallica rozpoczęła europejską odnogę halowej trasy WorldWired. Wczoraj, 4 września, zespół zagrał w Ziggo Dome w Amsterdamie, a na scenie miało miejsce nieprzyjemne wydarzenie. Podczas ‚Now That We’re Dead’ James Hetfield wpadł do jednej z dziur na scenie. Pomimo że Kirk i Rob zobaczyli co się stało, zespół nie przestał grać, a po powrocie Jamesa, któremu pomogli techniczni, widać było grymas bólu na jego twarzy. Grupa dokończyła jednak utwór, a reszta koncertu odbyła się już bez dalszych przeszkód.

Poniżej wykonanie ‚Now That We’re Dead’. Incydent wydarzył się w 4:12:

Setlista z koncertu:

Metallica Setlist Ziggo Dome, Amsterdam, Netherlands 2017, WorldWired Tour

Tymczasem zespół na swoim kanale YT opublikował wykonanie ‚Moth Into the Flame’ z Kopenhagi. Podczas piosenki nad zespołem latały drony symbolizujące owady. Dało to rzeczywiście ciekawy efekt:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!