Metallica: „Hardwired… To Self-Destruct” numerem 1 w 57 krajach!

0

Metallica na swojej stronie umieściła podziękowania dla fanów, którzy sprawili, że najnowsza płyta kwartetu sprzedaje się świetnie. Obecnie „Hardwired… To Self-Destruct” jest w czołówce w 105 krajach!

Teraz, gdy nasza czwórka wróciła już do domu, aklimatyzując się i rozładowując po jednym z najbardziej szalonych, dzikich i wspaniałych weekendów w naszej karierze, dotarła do nas wiadomość, że „Hardwired… To Self-Destruct” jest numerem 1 w szokującej liczbie 57 krajów, w Top 3 w 75 krajach i w Top 5 w 105 krajach! Nie jesteśmy pewni czy nawet umiemy wymienić te 105 krajów!

Wow… co za niesamowita jazda. Jesteśmy zszokowani, niezwykle wdzięczni i naprawdę doceniamy, że fani nie tylko docenili „Hardwired… To Self-Destruct” ponad wszelkie oczekiwania, ale co ważniejsze jesteśmy dumni widząc, że hard rock i metal jest wciąż realny i liczy się w 2016 roku… DLA TAK WIELU LUDZI! Wsparcie, ekscytacja i miłość płynące ze wszystkich zakątków planety znaczy dla nas tak wiele i szczerze jesteśmy pod wrażeniem odbioru.

Historia dopiero się zaczęła i jeszcze tak wiele przed nami, ale chcemy wam podziękować za to, że ten czas był tak wyjątkowy w historii Metalliki. Czekamy, by zobaczyć się z wami na trasie. Przysyłajcie swoje posty, komentarze, analizy i historie!!

Naszą recenzję najnowszej płyty Metalliki „Hardwired… To Self-Destruct” możecie przeczytać tutaj!

metallica-hardwired

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!