Marilyn Manson: Premiera nowego albumu już 6 października

0

Marilyn Manson wreszcie wydaje album, który zapowiada od co najmniej roku. 6 października 2017 ukaże się dzieło zatytułowane „Heaven Upside Down”. Niestety Manson zrezygnował z bardziej błyskotliwego tytułu „Say10”. Równie mało błyskotliwa jest okładka przedstawiająca zdjęcie Mansona w kożuchu, ale w końcu najbardziej czekamy na zawartość muzyczną. Pierwszym utworem promującym wydawnictwo jest ‚We Know Where You Fucking Live’:

Wraz z datą premiery została także ogłoszona europejska trasa koncertowa. I tutaj kolejna zła wiadomość – nie obejmie ona Polski, choć artysta w ciągu miesiąca zagra w większości blisko położonych krajów – w Czechach, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, Francji, Szwecji itp. Jak na razie pozostają więc wspomnienia z niedawnego koncertu w Spodku w ramach Metal Hammer Festival.

Okładka i tracklista:

  1. Revelation #12
  2. Tattooed In Reverse
  3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
  4. SAY10
  5. KILL4ME
  6. Saturnalia
  7. JE$U$ CRI$I$
  8. Blood Honey
  9. Heaven Upside Down
  10. Threats Of Romance

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!