Machine Head prezentuje live video do „Now We Die”

0

Dziewiąty album studyjny Machine Head, zatytułowany „Catharsis”, ma ukazać się 26 stycznia 2018 roku nakładem Nuclear Blast. Nadchodzące wydawnictwo metalowców z San Francisco będzie dostępne w kilku różnych formatach, w tym w wersji CD/DVD, zawierającej nagranie koncertu Flynna i spółki z 2015 roku w Regency Ballroom w ich rodzinnym mieście.

Zespół udostępnił właśnie jeden z 21 utworów, które znajdą się na DVD dołączonym do ich najnowszego albumu studyjnego. Kawałek „Now We Die”, pochodzący z ostatniego krążka Machine Head, „Bloodstone & Diamonds”, możecie obejrzeć poniżej.

Preorder 9. longplaya Machine Head można zamówić m.in. pod tym linkiem. Niedawno grupa poinformowała o pracach nad teledyskiem do tytułowego kawałka z najnowszej płyty. Premiera klipu planowana jest na 8 grudnia.

Machine Head opublikowało do tej pory jeden utwór, który znajdzie się na „Catharsis” – „Beyond The Pale”. Robb Flynn podkreślał z kolei niedawno, że fani nie powinni oczekiwać najcięższego krążka w dorobku jego kapeli. Jak sam stwierdził, na nadchodzącym krążku „zespół nie gra najciężej, jak tylko potrafi”.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.