M. Shadows (Avenged Sevenfold) o tym, dlaczego są dobrym supportem dla Metalliki

0

Kilka dni temu rozpoczęła się wspólna trasa Metalliki z Avenged Sevenfold. Z tego powodu wokalista A7X zdradził swoje przemyślenia na ten temat. Wyjaśnił też, dlaczego uważa, że jego zespół jest dobrym wyborem jako grupa otwierająca występy Czterech Jeźdźców. W wywiadzie dla Full Metal Jackie, powiedział:

Kiedy graliśmy pierwszy raz z Metalliką 10-12 lat temu, nie byliśmy na to jeszcze gotowi. To było dla nas za dużo. Możesz mieć wszystkie piosenki w radio, jakie chcesz, wszystkie nagrania, ale dopóki nie grasz długi czas i nie czujesz się dobrze we własnej skórze, to nie możesz piąć się wyżej i być w stanie spojrzeć na wszystko z odpowiedniej perspektywy oraz zrozumieć, że nie wszyscy koniecznie przychodzą tu dla ciebie. Gdybyśmy grali na trasie jako główna gwiazda, to ludzie przychodziliby ze względu na nas, a tak tylko część z nich interesuje nasz występ. Więc teraz czujemy się dobrze sami ze sobą, ale też jesteśmy pewni tego, co możemy zaoferować. Jesteśmy teraz w zupełnie innym momencie i wiemy, że możemy podołać temu wyzwaniu. Myślę, że jesteśmy odpowiednimi ludźmi w odpowiednim miejscu, ponieważ graliśmy na arenach przez ostatnie 10 lat. Mamy też doświadczenie na dużych festiwalach w Europie. Uważam, że możemy dać czadu i zaoferować fanom świetne show, zanim Metallica wejdzie na scenę. Według mnie to jest to, czego chciał Lars i chłopaki. Dlatego też wybrali nas.

Zespół Avenged Sevenfold w październiku ubiegłego roku nieoczekiwanie wydał swój siódmy studyjny album zatytułowany „The Stage”. Ostatnio wokalista opowiadał o tym, dlaczego wydali go bez promocji. Jakiś czas temu panowie udostępnili też teledysk do jednego z utworów pochodzących z tej płyty.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.