M. Shadows (Avenged Sevenfold) nie może doczekać się prac nad nowym albumem

0

W październiku zeszłego roku grupa wydała niespodziewanie siódmy studyjny krążek zatytułowany „The Stage”. Była to pierwsza płyta z udziałem nowego perkusisty – Brooksa Wackermana. Wokalista Avenged Sevenfold w Build Show wypowiedział się już na temat następnego wydawnictwa:

To, co uwielbiam w posiadaniu nowego perkusisty – Brooksa Wackermana – w zespole to to, że mamy całkiem nową dynamikę tworzenia. Mamy mnóstwo nowych pomysłów. Kiedy zbliżaliśmy się do końca procesu pisania na nasz ostatni album, cała reszta potoczyła się bardzo szybko. Wszystko toczyło się niezwykle sprawnie. Jestem podekscytowany tym, do czego doprowadzi nas następny proces twórczy. To było dopiero nasze pierwsze wydawnictwo z nim. Nie mogę się doczekać drugiego i trzeciego…żeby po prostu zobaczyć, dokąd nas to doprowadzi.

Wydaję się, że w zespole panuje świetna atmosfera, która sprzyja tworzeniu. Miejmy nadzieję, że na kolejny album nie trzeba będzie długo czekać. W międzyczasie panowie koncertują po Ameryce z Metalliką. Przy tej okazji podzielili się też swoimi ulubionymi utworami, które grają podczas występów.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.