Lunatic Soul: Zobacz teaser najnowszego wydawnictwa

0

Jakiś czas temu informowaliśmy, że prace nad najnowszym albumem Lunatic Soul mają się ku końcowi. Frontman kapeli, Mariusz Duda (Riverside), tworząc nowy materiał tym razem skorzystał z nieco innych środków, a rąbka tajemnicy w jakim kierunku pójdzie zespół, uchylił oficjalny teaser wydawnictwa, który możecie znaleźć poniżej. 

Premiera krążka przewidywana jest na jesień i jak możemy wyczytać z notatki prasowej, materiał będzie inny muzycznie i kolorystycznie. Sama tematyka będzie zainspirowana ostatnimi wydarzeniami, jakie miały miejsce w życiu prywatnym artysty. W Polsce płyta ukaże się nakładem Mystic Production, natomiast w pozostałych państwach pod szyldem wytwórni Kscope.

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.