Lunatic Soul: Zobacz teaser najnowszego wydawnictwa

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że prace nad najnowszym albumem Lunatic Soul mają się ku końcowi. Frontman kapeli, Mariusz Duda (Riverside), tworząc nowy materiał tym razem skorzystał z nieco innych środków, a rąbka tajemnicy w jakim kierunku pójdzie zespół, uchylił oficjalny teaser wydawnictwa, który możecie znaleźć poniżej. 

Premiera krążka przewidywana jest na jesień i jak możemy wyczytać z notatki prasowej, materiał będzie inny muzycznie i kolorystycznie. Sama tematyka będzie zainspirowana ostatnimi wydarzeniami, jakie miały miejsce w życiu prywatnym artysty. W Polsce płyta ukaże się nakładem Mystic Production, natomiast w pozostałych państwach pod szyldem wytwórni Kscope.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.