Lipali: Posłuchaj nowego utworu ‚Kawy Dwie’

0

Lipali opublikowało kolejny singiel z nadchodzącej płyty „Fasady”. Premiera krążka już dzisiaj, a utwór ‚Kawy Dwie’ to kolejny po ‚Ludziach 1.2’ singiel.

„Kawy dwie” to jedna z bardziej lirycznych piosenek na płycie. Pozornie szorstka opowieść o miłości i związkach skrywa tęsknotę za bliskością. Prosty przekaz, rockowe brzmienie i… Lipa grający na banjo. Klip do utworu to obraz, na który składają się portrety zespołu i sceny wyrwane wprost z codziennego życia. Nie zabrakło też trójmiejskich akcentów – Zatoki Gdańskiej i Wydziału Remontowego mieszczącego się w budynku będącym kiedyś biurem przepustek Stoczni Gdańskiej.

Po raz pierwszy przed publicznością, Lipali zagra 11 nowych kawałków z „Fasad” w niedzielę 29 listopada na koncercie premierowym w warszawskim klubie Proxima. Na żywo koncert będzie można także obejrzeć w sieci poprzez profil Lipali na Facebooku lub na specjalnej stronie z playerem.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej:

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.