Leprous: Posłuchaj nowego utworu ‚Illuminate’

0

Norwescy weterani muzyki progresywnej opublikowali już trzeci singiel promujący najnowsze wydawnictwo – tym razem zostało udostępnione wideo do utworu ‚Illuminate’! Za jego realizację odpowiadają Costin Chioreanu / Twilight 13 Media.

Nadchodzący krążek Leprous został zatytułowany „Malina”, a na sklepowych półkach pojawi się już 25 sierpnia nakładem InsideOut Music.  W ramach trasy promującej album kapela wystąpi w Polsce! Muzycy zagrają 21 listopada w warszawskim klubie Proxima, a towarzyszyć im będą Agent Fresco, AlithiA oraz Astrosaur.

Co ciekawe Leprous nie jest jedynym projektem, w który aktualnie angażuje się frontman Einar Solberg! Muzyk aktywnie uczestniczy w reaktywacji kultowego Emperora, który świętuje 20. lecie wydania „Anthems To The Welkin at Dusk”. Ich trasa także nie ominie Polski, a Einara wraz z resztą składu będzie można usłyszeć w roli headlinera na Metalmanii 2018!

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów – moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.