Leprous: Posłuchaj najnowszego utworu ‚From The Flame’

0

Leprous jest z pewnością nazwą, która nie powinna być obca żadnemu zwolennikowi prog-metalu! Norweska kapela jakiś czas temu zapowiedziała premierę swojego 5. wydawnictwa, „Malina”, które na sklepowych półkach pojawi się już 25 sierpnia. Z tej okazji w sieci właśnie pojawił się pierwszy singiel promujący album – ‚From The Flame’. Do utworu powstało także wideo. Za jego realizację odpowiada Twitchy Films, z kolei reżyserią zajął się David Solbjørg (współpracujący z norweską formacją od kilku lat). 

Przypominamy, iż kapela wystąpi w warszawskiej Proximie już 21 listopada. Towarzyszyć im będą takie zespoły jak Agent Fresco, AlithiA oraz Astrosaur. Za organizację koncertu odpowiedzialna jest agencja Live Nation! 

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.