Kreator: Zobacz teledysk do „Gods Of Violence”

0

27 stycznia ukaże się 14. album studyjny niemieckich thrash metalowców z Kreatora, zatytułowany „Gods Of Violence”. Zespół opublikował kilka dni temu teledysk do numeru tytułowego z nadchodzącej płyty, który możecie obejrzeć poniżej.

Teledysk został nagrany przez Grupę 13, polski dom produkcyjny, zajmujący się tworzeniem teledysków – ich wideoklipy zdobią muzykę m.in. Behemotha, Amon Amarth czy Eluveitie. Jak zdradza Mille Petrozza, klip do „Gods Of Violence” jest pierwszym z trzech teledysków do nowego albumu:

Przygotowaliśmy z Grupą 13 niesamowitą trylogię wideo do naszego nowego albumu. Sądzimy, że to jedna z najbardziej kreatywnych grup, jeśli chodzi o surrealistyczne nagrania. Fabuła teledysku łączy się z konceptem naszego albumu, więc na pierwszym klipie widzimy narodziny demona.

Przypominamy, że Kreator, w towarzystwie Sepultury, Soilwork i Aborted zagra 15 lutego w Warszawie.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!