Znamy supporty Guns N’ Roses!

0

Zostały ogłoszone supporty na europejskiej trasie Guns N’ Roses, która rozpocznie się już 27 maja. Wśród zespołów rozgrzewających grupę na tych koncertach znalazły się m.in. Mark Lanegan, The Kills, The Darkness, Phil Campbell & The Bastard Sons, Biffy Clyro i Killing Joke. Na koncercie w Gdańsku 20 czerwca pojawią się ci ostatni oraz… Virgin, czyli zespół Dody, która jak wiadomo żyje w bardzo dobrych stosunkach ze Slashem.

Jak czytamy w ogłoszeniu organizatora Live Nation Polska:

Elektryzująca wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się na koncert Guns N’ Roses! Na tej samej scenie fani będą mieli okazję obejrzeć Killing Joke: Official i Virgin. Utwory Killing Joke – ikony industrialnego rocka – to wybuchowa mieszanka rocka, inteligentnych tekstów i melodii new wave, z domieszką punkowego pazura, które podbiły serca fanów alternatywnej sceny muzycznej, a utwór „The Wait” coverowali giganci z Metalliki. Publiczność zebraną na Stadionie Energa Gdańsk rozgrzeje również Virgin z Dorotą Doda Rabczewską – posiadaczką jednego z najmocniejszych głosów w Polsce. W grudniu 2016, po reaktywacji zespołu, pojawił się pierwszy teledysk promujący nową płytę do utworu pt. “Kopiuj-wklej”, który już okrył się złotem.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!