Znamy gwiazdy tegorocznej Majówki 2016 we Wrocławiu

0

Majówka w tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury tradycyjnie otwiera sezon koncertów plenerowych. Co roku w długi majowy weekend będzie można posłuchać zarówno weteranów sceny muzycznej, jak i wschodzące gwiazdy. Dawniej na Wyspie Słodowej, a teraz po raz drugi na Pergoli oraz na Hali Stulecia.

W tym roku będziemy mogli usłyszeć takich wykonawców, jak PIDŻAMA PORNO, KULT, HAPPYSAD, ARTUR ROJEK, JELONEK, ORGANEK, DOMOWE MELODIE, ACID DRINKERS, LAO CHE, LUXTORPEDA, KRZYSZTOF ZALEWSKI, BRODKA, COMA, TACO HEMINGWAY, KORTEZ, GOORAL, SKALPEL, HEY, DAWID PODSIADŁO, FISZ EMADE TWORZYWO, KAMP! czy MELA KOTELUK. A to jeszcze nie wszystkie gwiazdy, które potwierdziły swój udział.

Koncerty w dniach 2 i 3 maja odbędą się na dwóch scenach – plenerowej na Pergoli i zamkniętej w Hali Stulecia. Do dyspozycji zostanie także oddane Festiwalowe Pole Namiotowe. Więcej informacji znajdziecie w naszym kalendarzu. 

Udostępnij to

O autorze

Misha

Z powołania książkoholik, z zamiłowania blogerka. Jako smarkacz zakochałam się w takich zespołach jak Queen czy Pink Floyd, a później tych miłości przybywało. Choć nie ograniczam się w gatunkach to rock zajął najwięcej miejsca w moim sercu. Uwielbiam go słuchać i czytać o nim, jedynie grać nie potrafię, ale wszystko przede mną.