Zdrajcy Metalu Fest 2017: Nocny Kochanek, Zenek i Łydka Grubasa na jednej scenie

0

Amerykańscy naukowcy udowodnili ostatnio, że nie istnieją ludzie bez poczucia humoru, tylko ów humor dzieli się na niepoliczalną liczbę rodzajów, dlatego czasem nie kumamy swoich żartów. Czy legendarni naukowcy z Ameryki istnieją, czy to tylko bohaterowie opowieści przekazywanych z dziada pradziada – nie wiemy, wiemy jednak, że jeśli bawi Was humor Nocnego Kochanka, Łydki Grubasa lub Zenka – musicie wpaść na sierpniowy fest pod szyldem „Zdrajcy Metalu Fest 2017”.

Fani specyficznego, lecz nie prymitywnego jak głosi plotka, poczucia humoru gwiazd pierwszej edycji wspomnianego festiwalu, już zacierają ręce niczym mucha nad gó…żarciem (one naprawdę to robią, przypatrzcie się kiedyś). Bo gdzież zaznają oni lepszą ucztę niż w chorzowskiej Leśniczówce? Gdzieś na pewno, ale po co szukać, skoro można odpuścić sobie jedno wyjście na piwko i w zawrotnej cenie 40zł spędzić niezapomniane chwile ze Zdrajcami Metalu.  My wpadamy, wpadnijcie też!

ZDRAJCY METALU FEST 2017
19 sierpnia 17:00
Chorzów, Leśniczówka
Wjazd: 40/50zł

 

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.