Wyjątkowy koncert Apocalyptiki już w najbliższy piątek na warszawskim Torwarze!

0

Apocalyptica to zespół dobrze znany wszystkim fanom Metalliki. Ich album „Plays Metallica by four cellos” swego czasu zrobił niemałą furorę, gdyż zawierał wyłącznie smyczkowe interpretacje utworów wspomnianego amerykańskiego kwartetu! Po dwudziestu latach grupa ponownie wróciła do tego materiału i ruszyła w trasę świętującą okrągłą rocznicę wydawnictwa.

Zespół z tej okazji zagra dwa koncerty w Polsce! Wrocławski występ jest już całkowicie wyprzedany, na warszawskie wydarzenie pozostały natomiast ostatnie bilety, które można nabyć za pośrednictwem TicketPro!

W czasie występu zespołu odbędzie się przerwa, w związku z czym wydarzenie zakończy się ok. 22.30. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę czasową: 
17:00 – otwarcie kas
18:00 – otwarcie drzwi Torwaru
19:00 – otwarcie drzwi sali koncertowej
20:00 – Apocalyptica

apocalyptica

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.