WrocLove Fest 2017 w Centrum Historii Zajezdnia

0

W ostatni weekend przed wakacjami zapraszamy do Wrocławia, aby koncertowo powitać nadchodzące lato.

16 i 17 czerwca w ramach festiwalu WrocLove Fest 2017 udało zgromadzić się bardzo zacną ekipę koncertową. Zagrają dla Was HEY, LAO CHE, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, JELONEK, NOCNY KOCHANEK, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW oraz MESAJAH.

Impreza odbędzie się na terenie niedawno otwartego Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184, które doskonale sprawdziło się podczas festiwalu wROCK for Freedom w sierpniu ubiegłego roku.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach WrocLove Fest 2017 wystąpi również Flogging Molly – legenda celtyckiego punka z Los Angeles. Rdzeniem muzyki Flogging Molly jest punk rock wzbogacony instrumentami celtyckimi – skrzypcami, mandoliną i akordeonem – oraz połączenie bluesowych progresji z rykiem gitar i tradycyjną muzyką irlandzką, muzyką młodości lidera zespołu – Dave’a Kinga. Ich muzyka to muzyka wygnania i buntu, walki, historii i protestu, muzyka kraju rozdartego na pół, który nie zna pojęcia „kapitulacja”. Flogging Molly w każdej nucie każdego utworu wyraża dla tej determinacji ogromny szacunek.

Na ten koncert zapraszamy 19 czerwca do Centrum Koncertowego A2 przy ul. Góralskiej 5.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w naszym kalendarzu koncertowym:

WrocLove Fest 16-17 czerwca

Flogging Molly 19 czerwca

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."