Venflon zapowiada wiosenną trasę

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mimo że zima za oknami ma się dobrze, kapela Venflon ogłosiła właśnie wiosenną trasę koncertową, która obejmie aż 12 polskich miast. Warszawiacy na swoim fejsbuku obiecują:

Będą goście, niespodzianki, tańce, hulańce i swawole. Dlatego lajkujcie, udostępniajcie i zabierajcie ze sobą znajomych.

Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Znani ze swojej energii scenicznej nikomu nie odpuszczają i nie biorą jeńców. Na scenie dają z siebie wszystko, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge’u, a śpiewane po polsku teksty zapadają w pamięci słuchaczy. Nazywani są legendą underground’u, ale szerszej publiczności dali się poznać podczas 3-ej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszli do półfinału), występowi w programie „Kuba Wojewódzki” oraz w „Teleexpressie”. Grali na największych Polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.
Przystanek Woodstock Live

Szczegóły trasy znajdziecie poniżej:

25.02 – Sieradz – Klub Prorock
04.03 – Przemyśl – klub Niedzwiadek
05.03 – Tarnów – Carpe Diem Tarnów
24.03 – Toruń – Dwa Światy
25.03 – Gdańsk – Wydział Remontowy
31.03 – Ostrów Wielkopolski – Fanaberia Art Club
01.04 – Poznań – Klub pod Minogą
07.04 – Tychy – Underground Pub
08.04 – Kraków – Klub Zaścianek
21.04 – Stalowa Wola – Labirynt
22.04 – Rzeszów – Klub Vinyl
28.04 – Warszawa – Progresja

Venflon2017_tour

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.