Venflon zapowiada wiosenną trasę

0

Mimo że zima za oknami ma się dobrze, kapela Venflon ogłosiła właśnie wiosenną trasę koncertową, która obejmie aż 12 polskich miast. Warszawiacy na swoim fejsbuku obiecują:

Będą goście, niespodzianki, tańce, hulańce i swawole. Dlatego lajkujcie, udostępniajcie i zabierajcie ze sobą znajomych.

Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Znani ze swojej energii scenicznej nikomu nie odpuszczają i nie biorą jeńców. Na scenie dają z siebie wszystko, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge’u, a śpiewane po polsku teksty zapadają w pamięci słuchaczy. Nazywani są legendą underground’u, ale szerszej publiczności dali się poznać podczas 3-ej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszli do półfinału), występowi w programie „Kuba Wojewódzki” oraz w „Teleexpressie”. Grali na największych Polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.
Przystanek Woodstock Live

Szczegóły trasy znajdziecie poniżej:

25.02 – Sieradz – Klub Prorock
04.03 – Przemyśl – klub Niedzwiadek
05.03 – Tarnów – Carpe Diem Tarnów
24.03 – Toruń – Dwa Światy
25.03 – Gdańsk – Wydział Remontowy
31.03 – Ostrów Wielkopolski – Fanaberia Art Club
01.04 – Poznań – Klub pod Minogą
07.04 – Tychy – Underground Pub
08.04 – Kraków – Klub Zaścianek
21.04 – Stalowa Wola – Labirynt
22.04 – Rzeszów – Klub Vinyl
28.04 – Warszawa – Progresja

Venflon2017_tour

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki, jak na delikatną i subtelną kobietę przystało, oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek. Moją najsilniejszą, a zarazem najtrudniejszą metalową miłością od 2007 roku pozostaje Metallica. Wolny czas spędzam na koncertach, głównie Nocnego Kochanka, mimo że nie lubię heavy metalu. Kobiety...