Trasa „Days of No Light” nawiedzi Polskę już w listopadzie

0

Jako, że jesień to odpowiedni czas na szturmowanie koncertów klubowych, mamy dla Was kolejną ciekawą propozycję na listopad. W przyszłym miesiącu wystartuje trasa „Days of No Light”, na której zagrają 3 bardzo ciekawe kapele: Blaze of Perdition, Mord’A’Stigmata i Moanaa. Jak informują organizatorzy:

Trzy nazwy, które w ostatnich miesiącach silnie zaznaczyły swą indywidualność w świecie polskiej ekstremy. Trzy zespoły będące u szczytu albo na najlepszej na niego drodze. Blaze of Perdition, Mord’A’Stigmata, Moanaa. Podczas listopadowej trasy Days of No Light ukażą wiele barw otchłani przemierzając całą Polskę!

Bilety w cenie 35zł (przedsprzedaż) i 45zł (w dniu koncertu) dostępne są na stronie Left Hand Sounds, w klubach oraz wybranych sklepach muzycznych. Poniżej prezentujemy całą listę koncertów wraz z linkami do wydarzeń na Facebooku:

Days-of-no-light

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!