Thy Art Is Murder i Fallujah na jedynym koncercie w Polsce!

0

Agencja P. W. Events ma przyjemność zaprosić na jedyny w Polsce koncert australijskiego tyrana deathcore’owego – Thy Art Is Murder! Wraz z nimi, już 4 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą, pojawi się amerykańska Fallujah, czyli metalowy as w talii wytwórni Nuclear Blast. Będzie to koncert wyjątkowy, ponieważ Australijczycy będą w Polsce po raz pierwszy z albumem „Holy War”, natomiast Fallujah ma zaplanowaną premierę nowej płyty „Dreamless” na 29 kwietnia, którą będzie promować w ramach trasy The Coffin Dragger Tour 2016!

Thy Art Is Murder to australijska kapela deathcore’owa, powstała w 2006 roku na przedmieściach Sydney. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. Na rok 2015 i 2016 zostali wybrani jako główny support Parkway Drive na trasie po całym świecie, promującej ich album IRE. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, od tamtej chwili wszyscy fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nowego nazwiska w składzie „Thy Art Is Murder”.

Fallujah to amerykański zespół założony w 2007 roku w San Francisco. Nazywani pionierami subgatunku „atmospheric death metal”. W swoim dorobku posiadają 2 dema, 2 EPki i 2 albumy długogrające – „The Harvest Wombs” i „The Flesh Prevails”, który jest ich ostatnim dziełem z 2014 roku. Wielu fanów gatunku upatruje w nich nadzieję ekstremalnego metalu. Z niesamowitą precyzją łączą ciężkie death metalowe brzmienia zawarte w niezwykłych technicznie riffach z progresywnymi melodiami, pozwalającymi złapać chwilkę oddechu w ich twórczości. Supportowali na trasach tak uznane marki jak Suffocation, Hate Eternal, Goatwhore czy The Black Dahlia Murder.

Thy Art Is Murder + Fallujah

04.07.2016 – Poznań, Pod Minogą

Więcej informacji znajdziecie w naszym Kalendarzu.

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whiskey oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.