Thy Art Is Murder i Being As An Ocean wystąpią w Poznaniu!

0

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny polski przystanek na trasie The Heaven And Hell Tour 2017! Koncert, na którym wystąpią Thy Art Is Murder z powracającym wokalistą CJem McMahonem, Being As An Ocean z nowym albumem oraz Miss May I i CaseyKoncert odbędzie się 25 kwietnia w poznańskim klubie u Bazyla.

THY ART IS MURDER (Australia, Nuclear Blast) – deathcore, death metal
Deathcorowi niszczyciele, którzy są bardzo lubiani w Polsce, zresztą ze wzajemnością. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, jednak w tym roku nastąpił wielki powrót lidera, na który czekali fani na całym świecie. CJ gra ponownie z zespołem, a z tej okazji na światło dzienne wyszedł najnowszy utwór ‚No Absolution’.

BEING AS AN OCEAN (USA, Equal Vision Records) – melodic hardcore, post-hardcore
Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. W tym roku hucznie zapowiedzieli nowy album „Waiting For Morning To Come” singlem ‚OK’. Premiera już 9 czerwca. Łączą w swojej muzyce elementy melodic hardcore, post-hardcore, ale także indie rocka w stylu mewithoutYou czy post-rocka rodem z Explosions in the Sky.

MISS MAY I (USA, Rise Records) – metalcore
To prawdziwy gigant metalcore’owy w USA! Przedstawiciele Rise Records tworzą i grają już 11 lat, a w tym czasie wydali 5 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest płyta „Deathless” z 2015 roku.

CASEY (UK, Hassle Records) – post-hardcore, alternative
Walijski, post-hardcore’owy kwintet inspirujący się takimi zespołami jak Pianos Become The Teeth, Caspian, Touche Amore, Defeater czy Lydia – to musi być dobre!

The Heaven And Hell Tour 2017

Thy Art Is Murder + Being As An Ocean + Miss May I + Casey

25.04.2017 – Poznań, U Bazyla

Heaven Hell_plakat

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whiskey oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.