Thy Art Is Murder i Being As An Ocean wystąpią w Poznaniu!

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny polski przystanek na trasie The Heaven And Hell Tour 2017! Koncert, na którym wystąpią Thy Art Is Murder z powracającym wokalistą CJem McMahonem, Being As An Ocean z nowym albumem oraz Miss May I i CaseyKoncert odbędzie się 25 kwietnia w poznańskim klubie u Bazyla.

THY ART IS MURDER (Australia, Nuclear Blast) – deathcore, death metal
Deathcorowi niszczyciele, którzy są bardzo lubiani w Polsce, zresztą ze wzajemnością. Na dotychczasową dyskografię grupy składają się dwie EP i trzy albumy długogrające – debiutancki „The Adversary” z 2010 roku, wydany dwa lata później „Hate” i najnowsze dzieło australijczyków „Holy War”. W grudniu 2015 zespół ogłosił, że ich szeregi opuszcza wokalista CJ McMahon, jednak w tym roku nastąpił wielki powrót lidera, na który czekali fani na całym świecie. CJ gra ponownie z zespołem, a z tej okazji na światło dzienne wyszedł najnowszy utwór ‚No Absolution’.

BEING AS AN OCEAN (USA, Equal Vision Records) – melodic hardcore, post-hardcore
Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. W tym roku hucznie zapowiedzieli nowy album „Waiting For Morning To Come” singlem ‚OK’. Premiera już 9 czerwca. Łączą w swojej muzyce elementy melodic hardcore, post-hardcore, ale także indie rocka w stylu mewithoutYou czy post-rocka rodem z Explosions in the Sky.

MISS MAY I (USA, Rise Records) – metalcore
To prawdziwy gigant metalcore’owy w USA! Przedstawiciele Rise Records tworzą i grają już 11 lat, a w tym czasie wydali 5 albumów studyjnych. Ostatnim z nich jest płyta „Deathless” z 2015 roku.

CASEY (UK, Hassle Records) – post-hardcore, alternative
Walijski, post-hardcore’owy kwintet inspirujący się takimi zespołami jak Pianos Become The Teeth, Caspian, Touche Amore, Defeater czy Lydia – to musi być dobre!

The Heaven And Hell Tour 2017

Thy Art Is Murder + Being As An Ocean + Miss May I + Casey

25.04.2017 – Poznań, U Bazyla

Heaven Hell_plakat

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel złocistego trunku znanego szerzej jako whiskey. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.