The Gentle Art Of Cooking People wystąpią na Summer Dying Loud

0

Jeśli lubicie rock, metal i wszystkie powiązane z nim gatunki, to Summer Dying Loud jest dla Was wręcz wymarzoną imprezą. Organizatorzy ogłosili właśnie, że na tegorocznej edycji zaprezentuje się The Gentle Art Of Cooking People.

8-9 Września, Aleksandrów Łódzki

Karnety w zeszłorocznej cenie 50 zł!
http://www.ticketpro.pl/…/fe…/1887348-summer-dying-loud.html

Jest to krakowski kwartet grający psychodeliczną muzykę dla dzieci. Instrumentalnie, głośno i ciężko. Poruszający się po szeroko rozumianej stylistyce post rock / noise / psychedelic. W 2016 roku ukazał się pięknie wydany debiutancki LP zatytułowany „0” (zero). Tym samym słowa „zespół powstał w 2006 roku, niczego nie osiągnął” przestały odpowiadać rzeczywistości.
LP ukazał się na czarnym krążku (z dołączoną płytą kompaktową – specjalnie dla entuzjastów technologicznych nowinek). Wypełniły go cztery utwory, instrumentalne opowieści mające zabrać słuchacza w rzeczywistość innych wymiarów, świat, który ów sam może tworzyć. Koncepcją przyświecającą całości są motywy czterech żywiołów oraz nawiązujących do nich zwierząt, pośród których pojawi się tajemniczy Niesporczak – organizm o kosmicznych właściwościach potrafiący przetrwać ekstremalne temperatury oraz przeżyć w środowisku beztlenowym. Tytuł samej płyty nawiązuje do filozoficznego podejścia do zera, które jest zarówno pustką jaki pełnią (co jest wyrażane graficznie właśnie przez okrąg). Jest to równie początek z którego wyłania się wszystko. Ich koncerty to proces powolnego zanurzania się w równoległej przestrzeni, podróż w wielobarwny geometryczny świat emanującej wokoło nas rzeczywistości.

Udostępnij to

O autorze

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."