The Devil Wears Prada wystąpi w Poznaniu

0

Wraz z agencją WiniaryBookings zapraszamy na jedyny w Polsce koncert metalcore’owej formacji THE DEVIL WEARS PRADA! Amerykanie zagrają 22.06 w poznańskim klubie Pod Minogą i będą promować swoje ostatnie wydawnictwo „Transit Blues”, które ukazało się za sprawą wytwórni Rise Records.

The Devil Wears Prada
22 czerwca 2017
Poznań, Klub Pod Minogą
Bilety: 49/54/59zł

THE DEVIL WEARS PRADA (USA, Rise Records) – metalcore

W tym roku mija 12 lat działalności muzyków pochodzących z Dayton w Ohio. Podobnie jak August Burns Red, określają się jako metalcore’owa kapela chrześcijańska. W Polsce są doskonale znani, występując nie raz na największych scenach klubowych. Zespół posiada bogaty dorobek muzyczny, w skład którego wchodzi 6 albumów studyjnych, 2 EPki i 1 album koncertowy. Ich dyskografię zamyka album „Transit Blues” wydany przez Rise Records, który dotarł aż na 13 miejsce amerykańskiej listy sprzedaży Independent Albums. Znani z żywiołowych koncertów i charyzmatycznych wokali Mike’a Hranicy. Do Polski wracają po 5 latach i liczą na spragnionych dobrej muzyki fanów w Poznaniu!

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.