Summer Dying Loud 2018: Bilety już w sprzedaży. Dołączają kolejne zespoły

0

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na 10. edycję festiwalu Summer Dying Loud, który organizowany jest co roku w Aleksandrowie Łódzkim. Organizatorzy imprezy ogłosili również 4 kolejne zespoły, które zagrają na przełomie 7 i 8 września w MOSiR im. Włodzimierza Smolarka.

Summer Dying Loud 2018
7-8 września 
Aleksandrów Łódzki
MOSiR im. Włodzimierza Smolarka

Jak można przeczytać w ogłoszeniu na Facebooku, pierwsza pula karnetów, licząca 500 biletów, dostępna jest w promocyjnej cenie 75 złotych. Po jej wyczerpaniu ich cena wzrośnie do 95 zł. Z czasem, po ujawnieniu całego line-upu, w sprzedaży pojawią się też bilety jednodniowe. Karnety nabyć można za pośrednictwem strony Ticketmaster oraz we wszystkich autoryzowanych przez Ticketmaster Poland, stacjonarnych punktach sprzedaży biletów.

Pośród wspomnianych wcześniej czterech kolejnych zespołów, które wystąpią na Summer Dying Loud 2018, znajdują się Incantation, Spaceslug, The Lowest i Black Tundra. Oprócz nich na festiwalu zagrają Entombed A.D., Orange Goblin, Ereb Altor, Malignant Tumor, Mentor, Weedpecker, Saule oraz Doomster Reich.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.