Summer Dying Loud 2014: lokalizacja, cena, line-up

0

W dniach 12-13 września czeka nas mocne metalowe uderzenie. W Hali MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się 6. edycja Summer Dying Loud, która będzie pierwszą dwudniową odsłoną. Jesteśmy patronem medialnym tego wydarzenia.

Na scenie pojawi się 16 polskich zespołów. Dotychczas ogłoszono m.in. Decapitated, Huntera, Riverside czy Corruption. Pełny line-up znajdziecie na oficjalnej stronie imprezy  na Facebooku. Możecie tam również oddać głos za pomocą przycisku „Lubię to” w akcji „Otwieracz”, która umożliwi dwóm zespołom zaprezentować się podczas festiwalu.

Bilety jednodniowe kosztują 15 zł, zaś karnety 25 zł. Można je nabyć za pośrednictwem Ticketpro, a także w sieciach sklepów Empik, Saturn i MediaMarkt. Organizatorzy informują, że ilość wejściówek jest ograniczona, a ich cena wzrośnie w dniu imprezy.

summer_dying_loud_line_up

 

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.