Śliwka Fest 2014: lokalizacja, line-up

0

W dniach 15-16 sierpnia czeka nas metalowe święto. W Chmielnikach koło Bydgoszczy po raz czwarty odbędzie się Śliwka Fest. Wydarzenie z roku na rok staje się coraz większe, gdyż organizatorzy skutecznie zawieszają sobie poprzeczkę wyżej i wyżej.

Pierwszego dnia odbędą się występy laureatów poprzednich edycji, co zostanie zwieńczone koncertami The Sixpounder oraz Decapitated. Drugi dzień będzie należał do młodych zespołów, gdyż odbędzie się ich przegląd. Kapele będą oceniane przez jury, w którego skład wchodzą Tomasz „Titus” Pukacki, Dariusz Gross oraz Wojtek „Cichy” Cichocki. Na zakończenie festiwalu zagrają Flapjack oraz Hunter. Line-up prezentuje się następująco:

1. dzień – Piątek 15.08 

  • Koncert Laureatów (Banau, Deathinition, Gram, Holy Wives, Hounsis)
  • The Sixpounder
  • Decapitated

    2. dzień – Sobota 16.08

  • Przegląd Muzyczny (Drunk Riders, Eyes Of Sheep, Infliction, Pull The Wire, Sleep Since The April, Moove, Thermit, Venus Fly Trap)
  • Flapjack
  • Hunter

Przypominamy, że wstęp na festiwal jest darmowy, a na uczestników czeka bezpłatne pole namiotowe. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia.

sliwka-fest-2014-gwiazdy-goscie

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.