Sabaton rusza w trasę

0

Grupa Sabaton na przełomie lutego i marca zaprezentuje się na aż czterech koncertach w naszym kraju! Powoli zbliżające się koncerty w Polsce odbędą się pod szyldem trasy The Last Tour, która wystartowała w ubiegły weekend. Szwedzi mają już za sobą pierwsze udane występy.

Zespół pisze na swojej oficjalnej stronie:

Nie mogliśmy się prosić o lepszy początek 2017 roku… rządzicie!” – podsumowując tym samym koncerty w Hamburgu i Oberhausen.

Jak widać na zdjęciu, Sabaton zgromadził po brzegi wypełnioną halę, a produkcja jak miała być fantastyczna – tak jest! Jeśli jesteś fanem power metalu radzimy tego nie przegapić!

Galeria z koncertu w Oberhausen autorstwa Thorsten’a Seiffert’a.

Przy okazji przypominamy, że Sabaton zaprosił na trasę legendarną grupę Accept, która w trakcie trwania The Last Tour zaprezentuje się w roli gościa specjalnego. Dodatkowo publikę rozgrzewać będzie Twilight Force ze Szwecji.

Sabaton odwiedzi nasz kraj: 27 lutego w gdańskiej ERGO Arenie, 28 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, 1 marca na warszawskim Torwarze i 3 marca w krakowskiej Hali Wisły. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na tę heavy metalową ucztę!

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal
ACCEPT (Niemcy) heavy metal
+
Twilight Force (Szwecja) power metal, symfoniczny metal

27 lutego (poniedziałek) 2017
Gdańsk/Sopot, ERGO Arena, pl. Dwóch Miast 1

28 lutego (wtorek) 2017
Wrocław, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

1 marca (środa) 2017
Warszawa, Torwar, ul. Łazienkowska 6A

3 marca (środa) 2017
Kraków, Hala Wisły, ul. Reymonta 22

SABATON

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.