Połowa duetu Tenacious D wystąpi w Polsce

1

W kwietniu na jedyny koncert do Polski przyjedzie połowa słynnego jajcarskiego duetu Tenacious D – Kyle Gass. Wystąpi on ze swoim zespołem Kyle Gass Band w warszawskiej Proximie i zaprezentuje autorski repertuar oraz covery. Z pewnością nie braknie także kawałków Tenacious D. Jak czytamy w ogłoszeniu organizatora koncertu Metal Mind Productions:

Kyle Gass z Tenacious D, po raz pierwszy wystąpi w Polsce razem z Kyle Gass Band! 30 kwietnia muzycy zawitają do Polski na koncert w warszawskiej Proximie. Kalifornijski zespół założony przez gitarzystę i wokalistę Tenacious D – Kyle’a Gassa, przyjedzie w ramach trasy promującej krążek „Thundering Herd”.

Zespół założony w 2011 roku wydał we wrześniu ubiegłego roku swój drugi studyjny album. Krążek wyprodukowany przy udziale Johna Spikera (Filter) to 11 klasycznie rokowych kawałków. Wykonanie pięknych, ręcznych ilustracji na okładkę albumu zajęło grafikowi Willowi Fugmanowi 3 miesiące!
Kyle Gass (gitara, wokal), Mike Bray (wokal), John Konesky (gitara), Jason Keene (bass) oraz Tim Spier (perkusja) wiosną narobią zamieszania w warszawskim klubie. Co do tego nie ma wątpliwości!

Informacje organizacyjne i odnośnie biletów na koncert znajdziecie w naszym kalendarzu tutaj.

16112622_10154896463826069_4468352767407649446_o

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!