Obscure Sphinx ogłasza nową lokalizację krakowskiego koncertu

0

Z przyczyn niezależnych od organizatora oraz zespołów, krakowski koncert zespołu Obscure Sphinx, który miał odbyć się w klubie Rotunda pierwszego października zostaje przeniesiony do klubu Kwadrat (ul. Skarżyńskiego 1). Zakupione w systemie ticketpro bilety do Rotundy, jak też bilety kolekcjonerskie zachowują ważność.

Obscure Sphinx, jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel grających post-metal będzie promować nowy materiał z płyty „Epitaphs”, która ukazał się parę dni temu. Okładkę krążka wykonał perkusista zespołu Gojira, Mario Duplantiera. W Krakowie Obscure Sphinx będą wspierać warszawska Sunnata i Sounds Like the End of the World z Gdańska.

Obscure Sphinx, 1.10
Kraków, Kwadrat

Otwarcie drzwi o 18.00, start koncertu o 18.30. Bilety na koncert w cenie 40 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu) dostępne są w klubie Kwadrat oraz w sklepie Metalshopie na ul. Długiej 17 w Krakowie. Internetowa sprzedaż biletów w systemie ticketpro.

OS_KRAKÓW_KWADRAT

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.