Neuronspoiler na 4 koncertach w Polsce

0

Prosto z wysp brytyjskich w ramach europejskiej trasy zawita do naszego pięknego kraju absolutne objawienie heavy metalu – zespół Neuronspoiler.

Neuronspoiler nie dba o to, aby być szybszym, cięższym, bardziej chorym lub pijackim niż ktokolwiek inny. Pasja do muzyki jest ich siłą napędową, a ich celem jest wzbudzenie tej miłości we wszystkich, którzy ich słuchają. Brzmienie zespołu łączy w sobie siłę ciężkiego metalu uderzającego pięścią, smak i styl klasycznego rocka oraz perfekcyjną precyzję thrashu. 

Ich debiutancka EP „No One’s Safe” wyprodukowana przez Mishę Nikolic (Mike Terrana, John West), została wydana w listopadzie 2010 roku. Otrzymała niewiarygodnie pozytywne reakcje fanów i krytyków, z Malcolm Dome z Classic Rock Magazine przechylając ją jako jedną z sześciu wydanych samodzielnie, które mogłyby „przekształcić swoje życie … w ciągu 12 miesięcy.” Następnie w lutym 2013 roku wydali swój pierwszy pełnowymiarowy album „Emergence”. Za produkcję albumu odpowiedzialny był Guillermo “Will” Maya pracujący wcześniej m.in z The Answer, Breed 77, Panic Cell, Adrian Smith. Warto również wspomnieć, że Neuronspoiler w styczniu 2014 roku otrzymał zaproszenie na XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Londynie. 

Aktualny skład zespołu:
JR Vox – wokal
David del Cid – gitara elektryczna
Pierre Afoumado – gitara elektryczna
Erick Tekilla – gitara basowa
Matthew Monroe – perkusja

Koncerty formacji dostarczają niesamowitą dozę wrażeń słuchowych i wizualnych, muzycy to wulkany energii, którą skutecznie przekazują swoim słuchaczom podczas występu. To coś co po prostu trzeba przeżyć!

Daty koncertów: 
23.04.2018 | Gdańsk | Bunkier
24.04.2018 | Warszawa | Offside
25.04.2018 | Katowice | Faust
02.05.2018 | Kraków | Cemetery Pub

Linki: 
Facebook: www.facebook.com/Neuronspoiler
Polski Fanklub Neuronspoiler: www.facebook.com/groups/429844527119897

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!