Metalmania 2017: Entombed A.D. dołącza do składu

0

Powracająca Metalmania będzie z pewnością jednym z najgłośniejszych wydarzeń muzycznych 2017 roku! Choć skład już teraz wygląda imponująco, organizatorzy nie zamierzają przestawać i nieustannie ogłaszają kolejne kapele, które zaprezentują się 22 kwietnia w katowickim Spodku! Tym razem do m.in. Sodom, Tygers of Pan Tang, Moonspell, Coroner, Obscure Sphinx i Thermita dołączyło Entombed A.D!

Szwedzkiej kapeli z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać! Choć pod tą nazwą działała jedynie od 2014 roku, wkład klasycznego Entombed w death metal jest nie do przecenienia. W tym roku ukazał się ich kolejny krążek, „Dead Dawn”. Na koncercie oprócz najnowszych kompozycji nie zabraknie też klasyków z wcześniejszego dorobku LG Petrova i spółki, jak „Left Hand Path”, czy „Wolverine Blues”.

Metalmania 2017

22.04.2016, Katowice (Spodek)
Bilety: 160/355 zł
Organizator: Metal Mind
Więcej informacji

Festiwal-Metalmania

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.