KrushFest 2017: Nocny Kochanek i KSU w Jaśle

0

Festiwal KrushFest powoli zbliża się  do jubileuszowej edycji. W tym roku fani rocka i metalu spotkają się  w Jaśle po raz dziewiąty. Organizatorzy festiwalu podążając za panującymi w Polsce trendami postanowili zaprosić na wydarzenie bijącego rekordy popularności Nocnego Kochanka oraz legendarną ekipę KSU.

Pomysłodawcą KrushFestu i głównym jego organizatorem imprezy jest Adam Pucykowicz, perkusista jasielskiego zespołu Krusher. Za organizację, w poprzednich latach, Festiwalu Krushfest odebrał nagrodę podczas uroczystości wręczania Nagród Mecenasów Kultury, w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.

KRUSHFEST 2017
Nocny Kochanek + KSU + Krusher + Stacja B + Shame Yourself + R.E.T Reaction Extasy Trance
9 września
Przystanek Kwiatowa, Jasło
35/45zł

KrushFest to też promocja dla mniej znanych w Polsce formacji. W tym roku na jasielskiej scenie poza Nocnym Kochankiem, KSU i Krusherem wystąpi punkowa Stacja B, Shame Yourself (metalowcy z Biłgoraju) i R.E.T Reaction Extasy Trance, reprezentanci doom metalu.

 

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte. Jednak mimo częstego grzebania w różnych gatunkach muzycznych moje ulubione dźwięki oscylują wokół muzyki ekstremalnej. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.