Koncert Kyle Gass Band przeniesiony do Beerokracji

0

Wraz z Metal Mind Productions informujemy, że koncert Kyle Gass Band, który miał odbyć się 30 kwietnia w Proximie, odbędzie się tego samego dnia, ale w Beerokracji! Wszystkie wejściówki oczywiście zachowują swoją ważność.

Kalifornijska kapela została założona przez gitarzystę i wokalistę kultowego Tenacious D – Kyle’a Gassa. Muzyk wraz ze swoim nowym projektem przyjedzie w ramach trasy promującej najnowszy krążek, „Thundering Herd”. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce! 

  • Zespół założony w 2011 roku wydał we wrześniu ubiegłego roku swój drugi studyjny album. Krążek wyprodukowany przy udziale Johna Spikera (Filter) to 11 klasycznie rokowych kawałków. Wykonanie pięknych, ręcznych ilustracji na okładkę albumu zajęło grafikowi Willowi Fugmanowi 3 miesiące!
    Kyle Gass (gitara, wokal), Mike Bray (wokal), John Konesky (gitara), Jason Keene (bass) oraz Tim Spier (perkusja) wiosną narobią zamieszania w warszawskim klubie. Co do tego nie ma wątpliwości!

Przypominamy o naszym wywiadzie z Kylem Gassem. Muzyk zdradził m.in. jak wyglądało kręcenie filmu „Kostka przeznaczenia” i jak do współpracy udało się namówić legendarnego Dio. Kyle zapewnił także, że dla polskich fanów zagra specjalnie jeden utwór… Zapraszamy do lektury! 

Kyle Gass Band

30.04.2017, Warszawa (Beerokracja)
Start: godz. 20
Bilety: 80 / 100 PLN
Więcej informacji

kyle gass_band

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.