Kolejni artyści dołączają do line-upu Jarocin Festiwal

0

Wygląda na to, że kultowy festiwal w Jarocinie już niemal całkowicie porzucił swoją historię i zamierza rozpocząć nowy etap. Organizatorzy przyznają, że mają nowy pomysł na tę imprezę, co potwierdzają dzisiejsze ogłoszenia.

Otwarcie mówimy, że chcemy pierwotną formę zmieniać, urozmaicać, zapraszać artystów, którzy Jarocin kształtować mają dziś, a nie tylko tych, którzy kształtowali lata temu – piszą organizatorzy. Warto sobie odpowiedzieć też na pytanie czym była pierwotna formuła. Na pewno nie tylko punkowym festiwalem, a miejscem otwartym na różne gatunki!

Na scenie w Jarocinie wystąpią: Organek, Lao Che, Illusion, O.S.T.R. oraz Lillie Hates Roses w repertuarze The Smiths, którzy dołączyli do wcześniej zapowiedzianych:

jarocin festiwal 2017

Są to w większości wykonawcy, którzy nie są kojarzeni z punkowym oraz metalowym klimatem, jaki przez wiele lat panował wśród uczestników festiwalu.

Udostępnij to

O autorze

Jestem na tym pięknym etapie, kiedy każdego dnia poznaję coś nowego, co ubarwia moje życie. Z zamiłowaniem do klasycznego heavy metalu stopniowo poszerzam swoje horyzonty.