Kataklysm na dwóch koncertach w Polsce

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ekscytujące koncerty przygotował na 2016 rok dla fanów ciężkich brzmień KnockOut Productions. Już 20 i 21 stycznia wystąpi w Polsce legenda death metalu, Kataklysm w towarzystwie Septicflesh i Aborted. 20 stycznia zespoły wystąpią w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim Klubie Kwadrat.

Kataklysm (Kanada) – death metal/melodic death metal
Grupa powstała w 1991 roku w Montrealu. Zadebiutowali 4 lata później albumem „Sorcery”. Maurizo, Jean-Francois, Stephan i Oli uprawianą przez siebie muzykę określają mianem „Northern Hyperblast”. Ich ostatni album „Of Ghost And Ghosts” ukazał się w lipcu 2015 roku.

Septicflesh (Grecja) – symfoniczny black metal
Na scenie o rok dłużej niż Kataklysm. Ich ostatni, dziewiąty album zatytułowany „Titan” zebrał entuzjastyczne recenzje na całym świecie. Ostatnio zgarnęli nam sprzed nosa utalentowanego austriaka, Kerima ‚Krima’ Lehnera, który zdążył pobębnić w naszym kraju już w Decapitated i Behemoth.

Aborted (Belgia) – death metal
Jeśli nie obce wam są starsze dokonania Carcass, czy Autopsy, nie mogliście nie słyszeć o Aborted. Belgowie od 20 lat swoim brutalnym graniem torują sobie drogę na sam szczyt klimatu gore’owego stylu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Michał Smoll

"Knight Rider" to był dopiero serial.