Kataklysm na dwóch koncertach w Polsce

0

Ekscytujące koncerty przygotował na 2016 rok dla fanów ciężkich brzmień KnockOut Productions. Już 20 i 21 stycznia wystąpi w Polsce legenda death metalu, Kataklysm w towarzystwie Septicflesh i Aborted. 20 stycznia zespoły wystąpią w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim Klubie Kwadrat.

Kataklysm (Kanada) – death metal/melodic death metal
Grupa powstała w 1991 roku w Montrealu. Zadebiutowali 4 lata później albumem „Sorcery”. Maurizo, Jean-Francois, Stephan i Oli uprawianą przez siebie muzykę określają mianem „Northern Hyperblast”. Ich ostatni album „Of Ghost And Ghosts” ukazał się w lipcu 2015 roku.

Septicflesh (Grecja) – symfoniczny black metal
Na scenie o rok dłużej niż Kataklysm. Ich ostatni, dziewiąty album zatytułowany „Titan” zebrał entuzjastyczne recenzje na całym świecie. Ostatnio zgarnęli nam sprzed nosa utalentowanego austriaka, Kerima ‚Krima’ Lehnera, który zdążył pobębnić w naszym kraju już w Decapitated i Behemoth.

Aborted (Belgia) – death metal
Jeśli nie obce wam są starsze dokonania Carcass, czy Autopsy, nie mogliście nie słyszeć o Aborted. Belgowie od 20 lat swoim brutalnym graniem torują sobie drogę na sam szczyt klimatu gore’owego stylu.

Udostępnij to

O autorze

Michał Smoll

"Knight Rider" to był dopiero serial.