InYourFace! #7: Zagrają Doomster Reich, Unborn Suffer, Infernal Bizarre i Selfdenial

0

Nadchodzi siódma edycja święta muzycznego undergroundu w wersji DIY – In Your Face. Organizatorzy nie zwalniają i oferują koncert w nowej lokalizacji. Tym razem koncert odbędzie się w łódzkim Andrzeju, nie denerwuj się.

IN YOUR FACE #7

Doomster Reich +  Unborn Suffer + Infernal Bizarre + Selfdenial
11 marca 2017
Łódź, Andrzeju nie denerwuj sie
Start:19:30
Wjazd: 10zł

Na przystawkę wystąpi łódzki projekt selfdenial. Granie nowoczesne co jednych zrazi, a drugich przyciągnie. Na zniszczenie publiki mają nieco krótszego seta niż reszta, bo 25 minut.

Potem na scenę wchodzi zespół, który częściej nagrywa płyty, niż gra koncerty. A logotypy zmieniają częściej, niż nagrywają płyty. Łatwiej usłyszeć ich w portugalskim radiu, niż posłuchać na żywo. Cream de la cream łódzkiego grania poświęconego okultyzmowi i środkom psychoaktywnym. Cziciele szatana i kwasu – Doomster Reich.

Po psychodelicznej podróży do piekła zacznie się kopanie leżącego – Unborn Suffer. Brutal downtuned deathgrind – po takim opisie wszyscy wiedzą czego mogą się spodziewać.

Gig zamykają przyjaciele z Infernal Bizarre. Polskie teksty, konkretne riffy i eleganckie blasty.

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.