I Am Morbid i Necrophagia już za 2 tygodnie w Bielsku-Białej

0

Jeszcze tylko 2 tygodnie dzieli nas od koncertu grupy I Am Morbid, będącej zespołem założonym przez byłych członków legendarnego Morbid Angel. Dawni członkowie death metalowej grupy, David Vincent i Tim Yeung połączyli siły z gitarzystami Billem Hudsonem i Ira Blackem (Metal Church, Heathen), aby znów grać piosenki Morbid Angel pod bannerem I Am Morbid. Ze sceny usłyszymy materiał z takich klasyków jak „Altars Of Madness” (1989), „Blessed Are The Sick” (1991), „Covenant” (1993) czy „Domination” (1995).

W roli supportu zagra Necrophagia. Grupa powstała w 1983 roku i zdobyła popularność w czasach „wymiany kaset”. Kapela była pionierem gatunku „horror metalu”, koncentrując się na tematyce gore i horrorów. Wracając do Europy po bardzo długiej nieobecności, panowie mają zamiar zagrać klasyki z ich dyskografii, która opiewa już na ponad 30 lat.

Skład dopełnią Kalifornijczycy z Helsótt i metalowcy z Bytomia, Offence. Po więcej informacji zapraszamy do naszego koncertowego kalendarza, klikając na nazwy zespołów poniżej.

Zagrają: I Am Morbid, Necrophagia, Helsótt i Offence
Kiedy: 29.05.2017 r.
Gdzie: Bielsko-Biała, Rudeboy Club
Bilety: 45/55 zł (przedsprzedaż/dzień koncertu)

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.