Guns N’ Roses wróci do Polski w 2019 roku!

0

Polscy fani Guns N’ Roses musieli czekać na koncert swoich idoli długie lata! Axl Rose zawitał pod szyldem GNR do Polski po raz pierwszy dopiero w 2006 r. (koncert w Warszawie na stadionie Legii). Następnie przyjechał w 2012 do Rybnika, po raz drugi bez oryginalnych członków zespołu. Najwięcej emocji przyniósł koncert w 2017 roku w Gdańsku, gdy na scenie z Rosem zameldowali się Slash i Duff McKagan. Przebić to wydarzenie udało się kilka dni temu, gdy amerykańska legenda hard rocka przez 3,5 godziny królowała na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Z pewnego źródła dostaliśmy dziś informację, iż Guns N’ Roses przyjedzie do Polski trzeci rok z rzędu! Koncert ma odbyć się w lutym przyszłego roku, co wskazuje na jego halowy charakter. Kraków, Łódź, a może Trójmiasto – jak myślicie, gdzie zaśpiewamy w przyszłym roku „Welcome To The Jungle”? 

Pod TYM ADRESEM znajdziesz unikalny t-shirt z koncertu Guns N’ Roses w Chorzowie! Z przodu Slash-Górnik, a na plecach setlista z koncertu na Stadionie Śląskim. Nie czekaj, na zamówienia czekamy tylko do 20 lipca 2018 r.

Zamawiam!

Udostępnij to

O autorze

Death Magnetic