Furia drugą gwiazdą 2. edycji Metal Mine Festival

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Po tegorocznym, udanym debiucie festiwalu Metal Mine na polskiej mapie koncertowej nadszedł czas na nowe ogłoszenia. Organizatorzy imprezy poinformowali właśnie, że pierwszą główną gwiazdą przyszłorocznej odsłony Metal Mine Festival zostanie Furia! Oprócz grupy dowodzonej przez Nihila zagra też Obscure Sphinx, rekompensując tym samym swoją wcześniejszą nieobecność, spowodowaną stanem zdrowia perkusisty.

Festiwal odbędzie się 26 sierpnia 2017 roku, podobnie jak w tym roku, w Starej Kopali w Wałbrzychu. W trakcie ubiegłej edycji imprezy fani ciężkiej muzyki mogli zobaczyć występy grup takich jak Decapitated, Terrordome, Illusion czy The Sixpounder.

Co do samej Furii – zespół wydał w tym miesiącu podwójną EPkę „Guido”, mającą być swoistym wprowadzeniem do piątego longplaya grupy, „Księżyc Milczy Luty”, planowanego na 14 listopada.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

"There is a serpent in every Eden..." Zakochany w "mainstreamowym" metalu, takim jak Lamb of God, Machine Head, Pantera czy Bathory. Do wielogodzinnych rozmów o ciężkiej muzyce potrzeba mi tylko piwa w ręku i dobrego towarzystwa. Pewnie i tak spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie, więc do zobaczenia!