Fish na pięciu koncertach w Polsce!

0

Już w październiku w pięciu polskich miastach wystąpi Fish! Na koncertach tych artysta po raz ostatni wykona w całości kultowy album swojego macierzystego zespołu Marillion – „Clutching at Straws” z 1987 roku oraz utwory ze swojej najnowszej solowej płyty „Weltschmerz”, której premiera przewidziana jest na ten rok. Bilety już w sprzedaży.
Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Fish doskonale znany jest w Polsce zarówno z występów z Marillion, jak i ze swojej solowej działalności. To właśnie z Marillion nagrał takie kultowe już dla rocka progresywnego albumy, jak m.in.: “Script For A Jester’s Tear”, “Fugazi”, “Misplaced Childhood” czy też „Clutching at Straws”. Po nagraniu tej ostatniej płyty Fish rozstał się z Marillion i poświęcił solowej karierze. Jako artysta solowy Fish porusza się w stylistyce współczesnego popu, tradycyjnej muzyki folk oraz oczywiście rocka, a przez słuchaczy Radia Planet Rock uznany został za jeden z najlepszych głosów w muzyce rockowej. Jako Fish nagrał 10 albumów solowych, a dyskografię artysty zamyka krążek “A Feast Of Consequences”, który ukazał się w 2013 roku i uznany został za jedną z najbardziej porywających płyt w karierze Szkota. Fish ma też na swoim koncie współpracę z takimi muzykami, jak np. Tony Banks czy Peter Hammill. W tym roku premierę ma mieć najnowszy studyjny album Fisha, „Weltschmerz”, o którym artysta już wcześniej wypowiadał się, że musi on być „wyjątkowy na każdym poziomie”, o czym będzie można się przekonać już jesienią!
15.10.2018 – Poznań, MTP2
 16.10.2018 Fish + support // Kraków – Kwadrat
18.10.2018 – Warszawa, Progresja
20.10.2018 – Bydgoszcz, Artego Arena
21.10.2018 – Gdańsk, Stary Maneż

Więcej informacji na temat cen biletów oraz stron do ich zakupu znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu koncertu.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.