Evanescence nie mówi stop!

0

Miliony sprzedanych płyt, koncerty w blisko pięćdziesięciu krajach, utwory, które wyznaczyły nowy nurt w muzyce rockowej… A to jeszcze nie ostatnie słowo tego legendarnego zespołu, który już 20 czerwca usłyszymy w warszawskiej hali Torwar.

Wydany 4 marca 2013 roku debiutancki album „Fallen” okazał wielkim sukcesem i na stałe wpisał się w annały muzyki rockowej. Wyznaczył też nowe kanony piękna nu-metalu – gatunku łączącego klasyczny metal z innymi formami muzycznymi. Płyta wydana przez Wind-up Records zyskała nie tylko bardzo dobre opinie krytyków, ale także pokochały ją rzesze fanów na całym świecie. Wystarczy odnotować, że album znalazł się w pierwszej trójce najlepiej sprzedających się płyt w takich krajach, jak m.in.: Australia, Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, Belgia oraz Polska. Z kolei Zrzeszenia Amerykańskich Wydawców Muzyki przyznało jej status siedmiokrotnej platyny. Warto podkreślić, że wśród jedenastu kompozycji znalazły się takie evergreeny jak „Bring Me To Life”, „Going Under”, „My Immortal” oraz „Everybody’s Fool”.

Evanescence wystąpi w warszawskim Torwarze 20 czerwca 2017 roku. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W sprzedaży są dostępne również pakiety VIP. Więcej informacji na portalu prestigemjm.com

Evanescence

20.06.2017 – Warszawa, Torwar

Evenescence_promo

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whiskey oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.