Europejska trasa Me And That Man

0

Wczoraj do sieci trafił teledysk do utworu „My Church Is Black” projektu stworzonego przez Nergala oraz Johna Portera – Me And That Man. Fanom lidera Behemotha oraz naszym Czytelnikom utwór był już znany, gdyż był on tłem w klipie promującym Barberian Academy & Barber Shop (klip zniknął z sieci). Prezentem z okazji piątku trzynastego był natomiast klip w reżyserii Olgi Czyżykiewicz. Dodatkowo muzycy udostępnili kompozycję z polskim tekstem – „Cyrulik Jack”. Możecie zatem wybrać czy zaśpiewacie „…serca mi brak” czy „My church is black”. Oba utwory znajdziecie w dalszej części newsa. Możecie je znaleźć także na platformach streamingowych.

Premiera płyty „Songs of Love and Death” została zapowiedziana na 24 marca, a Wy już teraz możecie zamówić pre-order w licznych konfiguracjach – na winylu, CD, a nawet kasecie, z autografami lub bez, płytę z koszulką lub sam t-shirt.

2 dni po premierze płyty zespół ruszy w trasę koncertową po Europie. W ciągu 12 dni muzycy odwiedzą 10 miast – od Wielkiej Brytanii, przez Francję, Beneluks, 4 koncerty w Niemczech, po Szwajcarię i Austrię. Bilety kosztują około 20 euro. We wczorajszym programie Kasprologia w Antyradiu Nergal zapowiedział, iż najprawdopodobniej będzie również trasa po Polsce. Me And That Man musi się widocznie zgrać na występach w europejskich stolicach, by móc wystąpić przed rodzimą, wymagającą publicznością.

26 marca – Jazz Café, Camden, UK
27 marca – Tivoli Vredenburg, Utrecht, Netherlands
29 marca – Les Étoiles, Paris, France
30 marca – De Casino, Sint-Niklaas, Belgium
31 marca – Luxor, Cologne, Germany
1 kwietnia – Zoom, Frankfurt, Germany
2 kwietnia – Komplex Klub, Zürich, Switzerland
4 kwietnia – B72, Vienna, Austria
5 kwietnia – Halle, Backstage, Munich, Germany
6 kwietnia – Frannz, Berlin, Germany

Zanim posłuchacie kolejny raz cyrylika i czarnego kościoła, przypomnijcie sobie pierwszy i drugi teaser płyty, a także pierwsze fragmenty udostępnione prosto ze studia oraz następne… i jeszcze jedne!


 Europejska trasa Me And That Man

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665