Drab Majesty już w styczniu na dwóch koncertach w Polsce

0

Projekt muzyka Andrew Clinco, Drab Majesty, dwukrotnie wystąpi w Polsce. Artysta ukrywający się pod pseudonimem Deb DeMure zagra 21 stycznia w Poznaniu oraz 23 stycznia w Warszawie.

21.01.2018 – Pod Minogą, Poznań
23.01.2018 – Hydrozagadka, Warszawa

Drab Majesty zyskuje coraz większy rozgłos wśród fanów cold wave, new wave, gotyku oraz brzmienia lat 80-tych. Szybko poznała się na nim także polska publiczność – dopiero na początku tego roku grał jako support przed King Dude, a już w czerwcu grał samodzielną trasę występując w Krakowie i w Warszawie.

Projekt istnieje od 2012 roku i do tej pory wydał dwie długogrające płyty – „Careless” oraz „The Demonstration”. Niedawno ukazał się singiel „Oak Wood”, natomiast obecnie Deb DeMure przebywa w Atenach, gdzie pisze materiał na trzeci album. Europejska trasa rozpocznie się 6 stycznia właśnie w Atenach i najprawdopodobniej usłyszymy na niej premierowe utwory. Na koncertach Deba, który gra na gitarze i śpiewa, wspiera klawiszowiec Mona D. Muzycy od strony wizualnej inspirują się kalifornijską sektą UFO Unarius. Bardzo dobrze widać to w teledyskach, które możecie obejrzeć poniżej.

‚The Foyer’ z pierwszej płyty „Careless”:

’39 by Design’ i ‚Too Soon to Tell’ z drugiej płyty „The Demonstration”:

Lyric video do ‚Oak Wood’ wydanego tylko na winylowym singlu:

‚Dot in the Sky’ i ‚Not Just a Name’ z płyty „The Demonstration” nagrane na żywo w muzeum chirurgii (International Museum of Surgical Science) w Chicago:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!